Promocja podnośników w Best Products

, 28 kwietnia 2011, 0:00

Best Products przygotowało szeroką gamę podnośników w specjalnych cenach. Wśród nich są hydrauliczne podnośniki dwukolumnowe, i podnośniki nożycowe. Urządzenia posiadają pełną dokumentację do Dozoru Technicznego.

Hydrauliczny podnośnik 2-kolumnowy 4-tonowy z dolną podstawą już w cenie 6600 zł brutto. Dostępne również wersje z ramą górną, z blokadami elektrycznymi, z ramą pomocniczą lub automatycznymi podporami.

Podnośniki nożycowe o udźwigu 3t niskiego podnoszenia (1000mm) już za 7900 zł brutto a nożycowe podprogowe już od 10.400 zł brutto. Bardzo wygodne w obsłudze, z pneumatycznym systemem blokowania położenia, automatyczną niwelacją płyt przed każdym podniesieniem. Dostępne w wersji do zabudowy w posadzce i na posadzce oraz z elektronicznym poziomowaniem platformy.

Promocja trwa do końca maja 2011 roku.

Szczegółowe informacje w Best Products Sp. z o.o. tel. 61/847 06 55 oraz na www.best-prod.com

Dowiedz się więcej

Nowe produkty Hofmann w Best Products
Nowe produkty Hofmann w Best Products

Firma Best Broducts z Poznania rozszerzyła swoją ofertę urządzeń profesjonalnej linii Profi Line o wyważarki i montażownice firmy Hofmann Megaplan. Jednocześnie przygotowała ofertę specjalną na produkty tej marki. Wyważarki i montażownice firmy Hofmann cechuje prosta obsługa, niezawodność i solidność. Maszyny obsłużą każde koło samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego i motocykli. Wśród wyważarek serii Megaspin na szczególną […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!