Sekwencyjne instalacje LPG 4 Gas II w Inter Cars SA

, 27 kwietnia 2011, 0:00

Inter Cars SA, wyłączny dystrybutor instalacji 4 Gas II, wprowadza do oferty instalację sekwencyjnego wtrysku gazu LPG, stworzoną zgodnie ze specyfikacją Inter Cars SA.

Obserwacje serwisów współpracujących z działem Instalacji Samochodowych Inter Cars SA wskazują, że skończył się czas przerabiania na zasilanie LPG głównie samochodów gaźnikowych i z jednopunktowym wtryskiem paliwa. Coraz częściej do serwisów montujących instalacje gazowe trafiają coraz bardziej zaawansowane technologicznie pojazdy ze skomplikowaną elektroniką.

Trzy specyfikacje 4Gas II

Mini – rozwiązanie dedykowane posiadaczom większości popularnych samochodów czterocylindrowych z wtryskiem paliwa. Niewielki, estetyczny sterownik obsługuje układy sekwencyjne i full-grupę oraz jest prosty w montażu. Zaletą tego rozwiązania jest nieduża ilość połączeń elektrycznych. Współpracuje z listwami wtryskowymi Valtek i Rail. Oferowany jest zarówno z reduktorami Tomasetto Alaska, Skorpion 150, jak i w wersji bez reduktora.

Plus – od sterownika Mini różni go przede wszystkim możliwość obsługi do ośmiu cylindrów. Zaawansowane funkcje sterownika umożliwiają współpracę z najbardziej skomplikowanymi układami wtrysku benzyny, także z takimi, które realizują kilka otwarć wtryskiwacza benzynowego na jeden cykl pracy silnika. To rozwiązanie dedykowane jest szczególnie samochodom doładowanym po chip-tuningu, gdyż może realizować funkcję ciągłego otwarcia wszystkich wtryskiwaczy gazowych. Zestaw Plus oferowany jest z reduktorami Tomasetto Alaska, Skorpion 150 lub w wersji bez reduktora. Dostępny jest z listwami wtryskowymi Valtek, Rail oraz HANA.

OBD-CAN – rozwinięcie instalacji Plus o możliwość programowania sterownika w oparciu o parametry OBD, czyli korekcje krótko i długoterminową. Sterownik OBD-CAN daje także możliwość wizualizacji parametrów pracy silnika oraz kasowania ewentualnych błędów zapisanych w sterowniku benzynowych. Rozwiązanie to dostępne jest z listwami wtryskowymi Valtek i HANA.

Wszystkie sterowniki posiadają przełącznik z pełnym wyświetleniem ilości gazu oraz sygnałem informującym o wyczerpaniu paliwa LPG.

Więcej informacji w sieci sprzedaży Inter Cars SA.
 

Dowiedz się więcej

Brakuje rzetelnej wiedzy na temat zasilania gazem
Brakuje rzetelnej wiedzy na temat zasilania gazem

Rozmowa o rynku i planach firmy z Anną Kaminik – Michalczak z Auto-Gaz Centrum. Jak firma Auto-Gaz Centrum ocenia perspektywy na rynku LPG? Czy polski rynek już jest nasycony, jak to oceniają eksperci, czy może jednak są jeszcze perspektywy na wzrosty w przyszłości? Polska zajmuje trzecie miejsce na świecie pod względem ilości samochodów zasilanych autogazem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!