Wyważarka i montażownica Twin Busch w Best Products

, 27 kwietnia 2011, 0:00

Firma Best Products z okazji 20-lecia działalności wprowadza do oferty nową markę Twin Busch. Wśród produktów niemieckiej firmy oferowane są m.in. montażownice i wyważarki z linii Ecoline.

Wyważarka do kół posiada bardzo czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny i zakres średnic badanego koła 10-24”. W programie maszyny znalazły się wszystkie tryby wyważania kół z felgami stalowymi, ze stopów lekkich, program do chowania ciężarków za szprychami i do obsługi kół motocyklowych. Wymiary felgi takie, jak średnica oraz odległość maszyna-felga wprowadzane są automatycznie.

Wśród montażownic do opon oferowana jest maszyna z systemem szybkiego mocowania na wale, bezpiecznym szczególnie dla delikatnych felg aluminiowych. Maksymalna średnica koła może wynieść 1143 mm (45") a szerokość obręczy : 406 mm (16"). Maszyna wyposażona jest w podnośnik koła, wygodny cyfrowy pistolet do pompowania oraz ramię z rolką wciskającą oponę bez użycia siły.

Więcej informacji na www.best-prod.com, www.twinbusch.pl

Dowiedz się więcej

Nowe produkty Hofmann w Best Products
Nowe produkty Hofmann w Best Products

Firma Best Broducts z Poznania rozszerzyła swoją ofertę urządzeń profesjonalnej linii Profi Line o wyważarki i montażownice firmy Hofmann Megaplan. Jednocześnie przygotowała ofertę specjalną na produkty tej marki. Wyważarki i montażownice firmy Hofmann cechuje prosta obsługa, niezawodność i solidność. Maszyny obsłużą każde koło samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego i motocykli. Wśród wyważarek serii Megaspin na szczególną […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 grudnia 2015, 21:35 0 0

Czy ktoś z czytających miał styczność z produktami wyżej opisywanej firmy? Jeśli tak to proszę coś napisać w komentarzu.

Odpowiedz