Nagroda "Galeria De Innovacion 2011" dla OBD Matrix

, 15 kwietnia 2011, 0:00

Urządzenie OBD Matrix zostało uznane najbardziej rewolucyjnym urządzeniem w kategorii elektronicznej diagnostyki pojazdów przez jury konkursu „Galeria de Innovacion 2011” na targach Motortec w Madrycie.


Jury, któremu przewodniczył José Antonio Jiménez Saceda, dyrektor generalny Sernauto (hiszpańskie stowarzyszenie producentów sprzętu i części samochodowych), składało się z szesnastu wykładowców akademickich, przedstawicieli sektora i dziennikarzy.

– „Zaistnienie na ostatnich trzech najważniejszych imprezach targowych sektora wyposażenia i części motoryzacyjnych w Paryżu, Frankfurcie i Madrycie” – oświadczył założyciel i prezes TEXA Bruno Vianello – „utwierdza nas w przekonaniu, że nasze wysiłki ukierunkowane na budowę potężnej międzynarodowej firmy, idą w dobrym kierunku. Produkowad we Włoszech, aby stad się leaderem na wszystkich rynkach międzynarodowych, jest naszym celem.” – dodał.

OBD Matrix rejestruje nieprawidłowości wybranych sterowników pojazdu w normalnych warunkach ich użytkowania, bez konieczności pozostawiania pojazdu w warsztacie, w którym często nie udaje się odtworzyć warunków, w których powstają błędy, a po zakończeniu ustalonego okresu obserwacji mechanik wypina urządzenie z samochodu i wyświetla informacje o wybranych wcześniej parametrach.

Dowiedz się więcej

Złoty Laur Klienta dla olejów Mobil 1
Złoty Laur Klienta dla olejów Mobil 1

Syntetyczne oleje silnikowe Mobil 1 zostały laureatem konkursu Laur Klienta 2011 w kategorii „Oleje silnikowe”. Olej ten został uznany przez polskich konsumentów za najlepszy przez 35 proc. spośród ponad 1000 respondentów. – „Złoty Laur Klienta jest dla nas jasnym sygnałem, że dzięki koncentracji na rozwoju technologii dla motoryzacji kierowcy darzą markę Mobil wielkim zaufaniem” – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!