Pracownik Grupy PGD najlepszym doradcą serwisowym Skody na świecie

, 14 kwietnia 2011, 0:00

Pracownik należącego do Grupy PGD dealerstwa Euromotor w Bańskiej Bystrzycy Imrich Szaniszlo zwyciężył w ogólnoświatowym konkursie Škoda Service Challenge w kategorii doradca techniczny. Biorąc pod uwagę wieloetapowość i zasięg geograficzny konkursu, trudno nie uznać go za mistrza świata wśród doradców serwisowych Skody.

Po zwycięstwie na szczeblu krajowym, który był przepustką do finału, Imrich pokonał w dwudniowych wielozadaniowych zmaganiach konkurentów z innych trzydziestu krajów świata, od Chin przez Liban, po Kolumbię.

Jak powiedział zwycięzca, nie obawiał się zadań dotyczących diagnostyki, ale tych związanych z obsługą klienta, bo przecież pochodzący z różnych krajów członkowie komisji konkursowej reprezentowali różne kultury. Bałem się, że wręcz zaniemówię – przyznaje Imrich Szaniszlo – ale pomogła mi świadomość, że przecież w polskich oddziałach Grupy PGD obowiązują takie same standardy obsługi jak w naszym słowackim.

Poza markowym zegarkiem i tabletem, zwycięzca otrzymał w nagrodę voucher o wartości 4 tys. euro, który zamierza wykorzystać na wyjazd do Ameryki Południowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!