Kolejna edycja Kageromanii w Fota S.A.

, 13 kwietnia 2011, 0:00

Rozpoczęła się kolejna edycja Kageromanii – promocji skierowanej do klientów kupujących produkty marki Kager. Zakupy produktów tej marki w okresie trwania promocji (1 kwietnia – 31 grudnia 2011 r.) nagradzane są punktami, które można później wymieniać na nagrody.

W promocji może wziąć udział każdy, kto w czasie jej trwania kupi w jednym z oddziałów Fota produkty Kager za minimalną kwotę 200 zł netto. Każde 100 zł wydane na produkty Kager zamieniane jest na 10 punktów (5 punktów w przypadku akumulatorów Kager).

Klienci, którzy zarejestrują się w promocji w ciągu 30 pierwszych dni jej trwania, otrzymają dodatkowe 100 punktów. Podczas trwania promocji przewidziano trzytygodniowe okresy specjalnego premiowania, podczas których klienci kupujący określone produkty Kager będą mieli okazję do zdobycia dodatkowych punktów oraz pozakatalogowych nagród rzeczowych. Pierwszy taki okres rozpocznie się pod koniec kwietnia.

W katalogu nagród znalazły się m.in. skuter, quad, sprzęt sportowy i elektroniczny oraz wiele drobnych gadżetów i sprzętu codziennego użytku. Łącznie katalog zawiera ponad 70 produktów i będzie sukcesywnie uzupełniany o nowe nagrody. Wkrótce pojawi się w nim chemia warsztatowa Kager oraz bony zakupowe do realizacji w oddziałach Fota.

Aktualna wersja katalogu nagród oraz szczegółowe zasady udziału w promocji dostępne są na stronie www.kageromania.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!