Przenośny komputer Delphi odporny na uszkodzenia

, 11 kwietnia 2011, 0:00

Firma Delphi zaprezentowała odporny na uszkodzenia tablet, który po przekręceniu ekranu zamienia się w laptopa. Urządzenie posiada system operacyjny Windows, 10-calowy wyświetlacz odporny na zalanie i zarysowania oraz kamerę internetową.

Urządzenie zostało zaprojektowane dla stacji obsługi. Obrotowy wyświetlacz pozwala na wykorzystanie komputera jako tabletu i diagnozowania usterek przy użyciu jednej ręki, zaś po odwróceniu ekranu przekształca się w laptopa z pełną klawiaturą, by wyszukać odpowiednie dane techniczne.

Rysik zapewnia kontrolę nad ekranem dotykowym i daje również możliwość rozpoznawania pisma odręcznego. Trwałość baterii tego przyjaznego dla użytkownika urządzenia wynosi do 8,5 godziny, dzięki czemu nie ma konieczności doładowywania jej przez cały dzień pracy.

– „To tanie i skuteczne narzędzie diagnostyczne, zaprojektowane zostało z myślą o potrzebach wynikających z prowadzenia warsztatu. Ponieważ urządzenie działa w środowisku Windows, więc mechanicy będą mogli je obsługiwać w sposób intuicyjny i będą mogli nawet dodawać swoje własne aplikacje, takie jak na przykład Word czy Excel – tak aby w pełni wykorzystać możliwości nowego systemu.” – powiedział Mike Rayne, vice-prezes Diesel Aftermarket, Delphi Product & Service Solutions.

Komputer z oprogramowaniem diagnostycznym Delphi pozwala mechanikom na analizowanie, zapisywanie i drukowanie parametrów i danych w czasie rzeczywistym zarówno w formie tekstu jak i w postaci graficznej, analizowanie informacji dotyczących kodów błędów i przeprowadzanie szeregu czynności związanych z konfiguracją i regulacją systemów.

Samochodowe oprogramowanie diagnostyczne Delphi obejmuje 48 producentów samochodów i ponad 4 tysiące modeli samochodów oraz 54 tysiące zamontowanych w nich systemów. Oprogramowanie dla samochodów ciężarowych obejmuje 31 producentów samochodów, ponad 1,4 tysiąca modeli samochodów i 22 tysiące zamontowanych w nich systemów, obejmujących również diagnostykę naczep.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!