Nowa Multipromocja w Inter-Team

, 11 kwietnia 2011, 0:00

1 kwietnia już po raz czwarty wystartowała Multipromocja, której organizatorem jest Inter-Team. Akcja trwać będzie 4 miesiące i zakończy się 31 lipca. Klienci, którzy zwiększą swoje zakupy w firmie Inter-Team będą nagradzani punktami. Po zakończeniu promocji punkty będą wymieniane na atrakcyjne nagrody. W akcji premiowane są zakupy tylko wyselekcjonowanych producentów: Asmet, ATE, Bosch, Castrol, KYB, Denso, Filtron, Gates, Kraft, Lemfoerder, LuK, Philips, Sakura, SKF, SWAG.

W katalogu nagród każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do wyboru jest aż 10 kategorii, w których znajdują się urządzenia i narzędzia warsztatowe, sprzęt RTV i AGD, rowery, narzędzia ogrodowe i wiele innych. Dla niezdecydowanych organizator przewidział także możliwość wymiany punktów na karty przedpłacone Sodexo lub bony Travel & Beauty.

Katalog nagród można oglądać na stronie Multipromocji – www.inter-team.com.pl/multipromocja. Za pośrednictwem tej strony, po uprzednim zarejestrowaniu się w Multipromocji, Klienci mogą na bieżąco kontrolować swoje zakupy i śledzić wynikającą z nich liczbę zdobytych punktów.

Szczegóły promocji na stronie internetowej www.inter-team.com.pl, w oddziałach oraz u Przedstawicieli Handlowych firmy Inter-Team.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!