Wyłoniono finalistów Castrol Professional Academy

, 7 kwietnia 2011, 0:00

Wybrano sześć najlepszych zespołów, które zakwalifikowały się do finału konkursu dla młodych mechaników i menedżerów i już 16 kwietnia 2011 r. spotkają się w warszawskim serwisie „Ford Bemo Motors”, by walczyć o nagrody i indeks Politechniki Poznańskiej.

– „Otrzymanie największej ilości punktów w półfinale konkursu był dla całego zespołu zarówno ogromnym zaskoczeniem jak i wielką niespodzianką!” – komentuje wyniki Damian Zięcina z Zespołu Szkół Nr 10 w Koszalinie – „Niesamowitym wsparciem całej trójki jest nasz opiekun pan Edmund Konefał, który pomaga nam od samego początku. Dzięki niemu wierzymy, że w finale możemy zawalczyć o podium” – dodał.


Oto lista finalistów konkursu według ilości punktów:

1.       Paweł Dakiniewicz, Damian Zięcina i Damian Iwiński z Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie. Opiekun – Edmund Konefał.
2.       Dawid Basista, Ernest Błaż, Sylwester Mikosz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie. Opiekun – Piotr Boś.

3.       Bartłomiej Borawski, Tomasz Grochowski, Michał Ejsmont z Zespołu Szkół Ponadgimn. w Radzyniu Podlaskim. Opiekun – Mariusz Antol.
4.       Jarosław Kijak, Kamil Marciniak, Andrzej Palusiński z Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie. Opiekun – Jan Trzeszczotka.
5.       Wojciech Tetlak, Tomasz Litwin, Damian Żak z Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Biłgoraju. Opiekun – Jarosław Dubiel.

6.       Borys Rdzanek, Marcin Amerek, Michał Mazur z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Opiekun – Dariusz Stępniewski.

Do tegorocznej, czwartej edycji konkursu Castrol Professional Academy, zgłosiło się w sumie 700 osób tworząc 227 trzyosobowych zespołów. Pierwsze zadania, na które każda z drużyn miała niespełna 48 godziny, rozwiązywano drogą elektroniczną.

Więcej informacji na www.castrolprofessionalacademy.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!