Nowy asortyment firmy Exide w Inter Cars SA

, 30 marca 2011, 0:00

W sieci Inter Cars SA sprzedawane są akumulatory marki Exide do pojazdów osobowych, łodzi, pojazdów rekreacyjnych i innych zastosowań, a wkrótce do oferty Exide w Inter Cars dołączą akumulatory do pojazdów ciężarowych.

Akumulatory do pojazdów ciężarowych, które wkrótce pojawią się w sieci Inter Cars SA, oferowane są w czterech gamach: Expert Endurance, Expert (wydłużony czas rozładowania) oraz Professional Power i Professional (zwiększony prąd rozruchu).

Akumulatory do pojazdów osobowych zgrupowane są w czterech gamach: Classic, Excell, Premium oraz Micro-Hybrid. W ofercie znajdują się zarówno akumulatory wyprodukowane w klasycznej technologii ołowiowo-kwasowej (Classic, Excell), z zastosowaniem podwójnego, hermetycznego wieczka (Premium), jak i akumulatory w zaawansowanych technologiach ECM i AGM (Micro-Hybrid).

Akumulatory motocyklowe Exide Bike dostępne są jako
– fabrycznie zalane i naładowane,
– suchoładowane z pojemnikiem z elektrolitem,
– konwencjonalne, wymagające samodzielnego naładowania i zalania elektrolitem.

W Inter Cars SA znajdują się akumulatory Exide przeznaczone do łodzi, pojazdów rekreacyjnych i innych specjalnych zastosowań (Exide Marine & Multifit).

Więcej informacji w sieci sprzedaży Inter Cars SA i na stronie www.intercars.com.pl.

Międzynarodowy koncern Exide w 1996 zakupił największą polską fabrykę akumulatorów Centra, obecnie sprzedaje akumulatory pod markami Centra i Exide.
 

Dowiedz się więcej

CENTRAlna MEGApromocja
CENTRAlna MEGApromocja

Tradycyjna już sprzedaż premiowa organizowana przez Exide Technologies S.A. w tym roku pod nazwą „CENTRAlna MEGApromocja” stoi pod znakiem świętowania 10-lecia istnienia programu lojalnościowego Victor i z tym związanego poszerzenia zakresu nagród. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w premiowaniu jest posiadanie lub założenie konta w programie lojalnościowym Victor oraz zakup bezpośrednio u dystrybutora jednego z pięciu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!