Podwójne wyróżnienie dla amortyzatorów Bilstein

, 16 stycznia 2019, 7:33

Amortyzatory marki Bilstein zostały wyróżnione w plebiscycie czytelników magazynu Sport Auto. Wyróżnienia przypadły w dwóch kategoriach produktów.

Amortyzatory Bilstein podzielone są na dwie serie – Replacement i Performance. Do pierwszej należą zamienniki oryginalnie montowanych części, do drugiej referencje przeznaczone do modyfikacji zawieszenia.

– Rola amortyzatorów Performance w ofercie Bilstein systematycznie rośnie, bowiem za ich pomocą można według własnych preferencji, i co ważne zgodnie z wytycznymi producenta samochodu, zmienić charakterystykę zawieszenia auta. Najczęściej odnosi się to do utwardzenia pracy tłoka i obniżenia prześwitu nadwozia – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki Bilstein w Polsce – Performance to także zestawy sportowych amortyzatorów przeznaczone do samochodów o wyższych osiągach. Kierowca może w nich regulować nastawy osi lub wysokość nadwozia – dodaje.

Podwójna nagroda Best Brand 2018 magazynu „Sport Auto” została przyznana po raz dwunasty z rzędu. W kategorii „Amortyzatory” marka Bilstein otrzymała blisko 70 procent głosów, zaś w kategorii „Zawieszenie Sportowe” niecałe 65 procent.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!