Inter Cars promuje zakupy produktów renomowanych dostawców

, 9 marca 2011, 0:00

Do 23 kwietnia 2011 trwa promocja Inter Cars w której do wygrania są samochody marki Skoda (Octavia RS oraz cztery Skody Roomster) a także zaproszenia na Galę Mistrzów Warsztatu. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi zasadami konkursu.

Klienci mogą zdobyć punkty za zakup wszystkich produktów z oferty Inter Cars SA z wyłączeniem opon, narzędzi i urządzeń warsztatowych. Jednak najwięcej punktów można zdobyć kupując produkty wybranych dostawców.

Dla każdego dostawcy stworzone zostały dwa rankingi: wartości zakupów i wzrostu zakupów. W każdym z tych rankingów można zdobyć maksymalnie 500 punktów. Punkty zdobywa się oddzielnie i niezależnie dla każdej linii produktowej, przy czym mogą być one naliczone dopiero po przekroczeniu wartości minimalnych zakupów, wyszczególnionych w poniższej tabeli: 

Nagrodą główną jest Skoda Octavia RS. Cztery kolejne lokaty premiowane będą samochodami Skoda Roomster. Dodatkowo wszyscy zdobywcy miejsc od 1 do 500 zostaną zaproszeni na prestiżową Galę Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się w maju w Mikołajkach.
 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!