Ruszył konkurs Castrol Professional Academy

, 8 marca 2011, 0:00

Do 14 marca uczniowie ostatnich klas szkół technicznych o profilach samochodowych mogą nadsyłać zgłoszenia do czwartej edycji Castrol Professional Academy. Konkurs ma na celu poszerzanie wiedzy i ułatwianie startu w zawodzie mechanika oraz menedżera serwisu samochodowego poprzez rozwijanie talentów i stymulowanie do kreatywnego działania.

– „Szukamy młodych i zdolnych mechaników, ale nie tylko.” – mówi ambasador akcji, Maciej Oleksowicz, wicemistrz Polski w klasie N2 – „Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów motoryzacji ze szkół z całej Polski. Jeśli marzy Ci się kariera w takim zespole jak mój, już dzisiaj możesz wykonać pierwszy krok w tym kierunku” – zachęca w klipie akademii.

Do konkursu można zgłosić się odwiedzając stronę www.castrolprofessionalacademy.pl. 16 kwietnia 2011 roku w Warszawie odbędzie się finał: sześć najlepszych zespołów zmierzy się w trzech konkurencjach praktycznych.

Trzy pierwsze drużyny tegorocznej edycji CPA mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Czekają na nich indeksy Politechniki Poznańskiej, stypendia pieniężne, laptopy, aparaty fotograficzne i zegarki. Uczestnicy będą mieli też okazję do wspólnych przejazdów repliką Stratosa z redaktorami „Top Gear” i rajdówką z Maćkiem Oleksowiczem. Maciek zaprosi zwycięzców do swojego teamu na pełen adrenaliny rajdowy weekend na Mazurach.

Termin nadsyłania zgłoszeń – 14.03.2011 r.

Półfinał (część teoretyczna)–  28-29.03.2011 r.
Ogłoszenie wyników półfinału – 09.04.2011 r., godz. 12.00
Finał – Warszawa, Ford Bemo Motors , 16.04.2011 r., godz. 11.00

Do tej pory w konkursie wzięło udział ponad 1100 uczniów szkół z całej Polski. Organizatorami konkursu są Castrol oraz Ford Polska. Zasady i terminarz dostępne są na stronie internetowej konkursu www.castrolprofessionalacademy.pl.

Komentarze

Brak komentarzy!