Nowy katalog klimatyzacji Behr Hella Service

, 7 marca 2011, 0:00

Behr Hella Service prezentuje nowy katalog “Klimatyzacja do samochodów osobowych i dostawczych – 2011/12”.

Ilość zawartych w katalogu informacji wzrosła w porównaniu z poprzednią edycją i obecnie zawiera bardziej wyczerpujący i dokładny przegląd zastosowań. Katalog zawiera specjalnie zaprojektowane symbole, które ułatwiają zrozumienie różnych cech produktów. Oprócz opisów dostępne są także rysunki. W katalogu klimatyzacji Behr Hella Service jest dokładnie napisane, czy skraplacz, parownik i dmuchawa są odpowiednio wyposażone w filtr-osuszacz, zawór rozprężny czy regulator sterujący.

W katalogu można znaleźć produkty dla 38 różnych marek samochodów i 1033 modeli, ok. 2900 pozycji na ponad 700 stronach w podziale na części uniwersalne i części do konkretnych aut. Spectrum produktowe pokrywa cały asortyment z zakresu klimatyzacji włączając części serwisowe zarówno do samochodów osobowych, jak również dostawczych. Główna uwaga jest skierowana na sprężarki, zaprezentowano 469 produktów.

Nowy katalog jest w wersji wielojęzycznej – angielski, francuski, hiszpański, włoski, holenderski i niemiecki. Będzie dostępny na rynku od końca marca 2011.

Komentarze

Brak komentarzy!