Trwają eliminacje do konkursu Mechanik Roku 2011

, 3 marca 2011, 0:00

Od początku marca trwają eliminacje do kolejnej edycji konkursu Mechanik Roku 2011. Uczestnicy otrzymają nagrody o łącznej wartości ponad 300 tys. zł. Akcja będzie trwać do końca maja, jej organizatorem jest Fota S.A. Partnerami konkursu oraz sponsorami nagród są marki Castrol, Bosch, ATE, Febi, MANN-FILTER, KAGER, Philips oraz Ruville.


Każda osoba, chcąca wziąć udział w konkursie, musi najpierw się zarejestrować, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.fota.pl. Następnie otrzyma login i hasło do swojego konta, na którym będzie gromadził punkty. Sto osób, które na swoich kontach zgromadzą ich najwięcej, awansuje do kolejnego etapu konkursu.

W czerwcu odbędzie się półfinał oraz finał konkursu, który zostanie przeprowadzony podczas trzydniowego pobytu w jednym z ekskluzywnych nadbałtyckich hoteli, gdzie na uczestników będzie czekał program rekreacyjno-rozrywkowy.

Tradycyjnie, zwycięzca odjedzie nowym autem, w tym roku będzie to Mitsubishi ASX. Pozostali uczestnicy będą mieli szansę na wygranie wyposażenia warsztatowego, biletu na Euro 2012 i wycieczkę na Kubę.

– „ Wygrana w konkursie Mechanik Roku 2010 przede wszystkim dała mi ogromną osobistą satysfakcję. W konkursie startowałem aż pięć razy i w końcu udało mi się osiągnąć to, co chciałem. Uwielbiam konkursy o tematyce samochodowej. Startuję w nich od szkoły średniej i traktuję jak hobby. Oprócz wygranej w zeszłorocznym konkursie na Mechanika Roku, moim największym sukcesem było zajęcie drugiego miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie techniki samochodowej. Zdobycie tytułu Mechanika Roku 2010 przyniosło duży prestiż zarówno mi, jak i warsztatowi. Klienci bardziej mi ufają i liczą się z moim zdaniem. Nagrody wygrane w konkursie bardzo przydały się w warsztacie. Oprócz samochodu, którym jazda daje bardzo dużo przyjemności i wzbudza ciekawość a nawet podziw wśród innych użytkowników dróg, najbardziej przydał się wysokiej klasy tester elektroniki samochodowej. Obsługuje on bardzo wiele modeli samochodów dzięki czemu diagnostyka usterek przebiega sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Firmie Fota gratuluję świetnej organizacji konkursu a moich kolegów mechaników zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Naprawdę warto!” – powiedział Piotr Mosioł, zdobywca tytułu Mechanika Roku 2010.


Schemat naliczania punktów oraz zasady konkursu zostały szczegółowo opisane w regulaminie dostępnym na www.fota.pl.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 grudnia 2011, 20:17 0 0

Zawsze chciałem wziąść udział w takim konkursie.Myślę że ten konkurs spełni moje mażenia

Odpowiedz