Denso z tytułem Dostawcy Roku

, 19 listopada 2018, 8:09

Denso zostało uhonorowane tytułem „Dostawcy roku” w kategorii marketing podczas kongresu GAI w Monako. Nagrodę w imieniu Denso przyjął Nigel Cole, Global ITG Manager w Denso. Towarzyszyli mu Steve Corey z Denso Products and Services Americas, Paolo Vasone z Denso Thermal Systems oraz Luca Govean i Joep Barendse z Denso Europe.

Zwycięska firma została wyłoniona na podstawie głosów i opinii członków GAI z całego świata. Docenili oni oddanie i zaangażowanie Denso we wspieraniu GAI oraz należących do firmy sieci warsztatowych na wszystkich poziomach. Nagroda ta jest wyrazem uznania za rosnące zaangażowanie Denso – nie tylko w zakresie  wsparcia marketingowego, ale także w postaci szkoleń dla członków GAI, klientów i techników warsztatowych. Szczególnie docenione zostały dalekowzroczne działania DENSO w sieciach warsztatowych oraz wsparcie okazane przez kadrę zarządzającą z centrali Denso w Japonii i przez regionalnych kierowników wyższego szczebla.

– Jesteśmy zaszczyceni tytułem „Dostawcy Roku”, który otrzymujemy od GAI. Wiemy, jak ważne jest wspieranie sieci warsztatowych i liczymy na to, że nasza współpraca z nimi będzie się pogłębiać w przyszłości – powiedział Nigel Cole, odbierając nagrodę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!