Zmiany w europejskim kierownictwie Delphi

, 4 lutego 2011, 0:00

Gael Escribe, poprzednio pracujący na stanowisku wiceprezesa ds. sprzedaży w Delphi Product & Service Solutions (DPSS), na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA), z początkiem stycznia 2011 r. objął stanowisko wiceprezesa ds. niezależnego rynku zamiennych.

Escribe zastąpił Lucię Veiga Moretti, która obecnie zajmuje stanowisko wiceprezesa ds. globalnego niezależnego rynku części zamiennych, DPSS. Do Delphi przyszedł Philippe Guyot, poprzednio pracujący na stanowisku zastępcy generalnego menadżera w Groupauto International. W Delphi, Philippe zastąpi Gaela na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży w regionie EMEA, DPSS.

– „Cieszę się, że Gael zajmie kierownicze stanowisko w Europe i będzie kontynuował rozwój w tych dziedzinach, w których współpracowaliśmy przez ostatnich kilka lat” – stwierdziła Lucia Veiga Moretti, wiceprezes ds. globalnego niezależnego rynku części zamiennych w Delphi Product & Service Solutions – „Swoim zaangażowaniem po stronie klientów, Gael odgrywał wiodącą rolę w trakcie restrukturyzacji i znaczącego wzrostu biznesu Delphi na niezależnym rynku części zamiennych w Europie oraz podczas rozwoju naszej działalności w kluczowych krajach. To doświadczenie powoduje, że jest on dobrze przygotowany do przewodzenia dalszemu wzrostowi i rozwojowi naszej działalności poprzez zaspokajanie potrzeb klientów” – dodała.


Guyot posiada znaczące doświadczenie w biznesie. Pracował w firmach takich jak Sodicam/Renault, Quinton Hazell, Lucas/TRW i Groupauto International.

– „Philippe będzie wspierał zarówno klientów działających na niezależnym rynku części zamiennych, jak i klientów obsługujących samochody z silnikiem Diesla", stwierdził Mike Rayne, wiceprezes Delphi diesel aftermarket w Delphi Product & Service Solutions.

Komentarze

Brak komentarzy!