Total i Inter Cars ogłaszają współpracę

, 7 listopada 2018, 14:40

Total Lubrifiants oraz Grupa Kapitałowa Inter Cars, największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej ogłaszają europejską, strategiczną współpracę.

Na dole: Maciej Oleksowicz – Prezes Zarządu Inter Cars S.A. i Anna Whitehouse – Executive Vice President Total Western Europe;
Na górze: Wojciech Twaróg – Członek Zarządu Inter Cars S.A., Dyrektor Sprzedaży i Marketingu; Benoit Pimont – Dyrektor Generalny Total Polska; Mariusz Mroczek – Dyrektor Handlowy w segmencie olejów i środków smarnych Inter Cars S.A.; Robert Sadowski – Dyrektor Sprzedaży w segmencie środków smarnych Total Polska; Ewa Kalinowska – Dyrektor Marketingu Total Polska.

Współpraca obu firm rozpoczęta w Polsce w 2015 roku rozszerza się teraz na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jako strategicznemu dostawcy, pozwoli to firmie Total na dystrybucję wszystkich swoich olejów silnikowych do całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 16 krajach Starego Kontynentu. Rozwinięta sieć sprzedaży i logistyka Grupy Kapitałowej Inter Cars umożliwią realizację sprawnych dostaw produktów na poszczególnych rynkach.

– Podpisanie tej umowy jest uhonorowaniem naszej dotychczasowej i owocnej współpracy. To swego rodzaju symbol, którym jasno dajemy sobie do zrozumienia, że wspólnie chcemy rozwijać się dalej na rynkach, na których obecny jest Inter Cars. To oczywiście będzie miało przełożenie na satysfakcję naszych klientów, którzy mogą spodziewać się jeszcze lepszej dostępności produktów – mówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

Z drugiej strony Inter Cars korzysta z 45-letniego doświadczenia firmy Total i wzmacnia swoją ofertę produktami takimi jak TOTAL QUARTZ. Jest to linia olejów silnikowych, pokrywająca niemal w całości europejski park samochodowy i posiadająca specjalną formułę, chroniącą silnik przed mechanicznym zużyciem.

– To prawdziwa przyjemność widzieć, że umowa podpisana w 2015 roku pomiędzy Total Polska i Inter Cars otwiera nowe możliwości na poziomie europejskim. Nasze firmy podzielają wspólne wartości, którymi są otwartość i bliskość względem każdego klienta, dlatego z niecierpliwością czekam na efekty naszego partnerstwa. – mówi Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.

– Od teraz nasza współpraca wkracza na zupełnie nową płaszczyznę. Dzięki nawiązanemu porozumieniu, klienci Inter Cars mogą liczyć na jeszcze lepszą dystrybucję i dostępność towarów marki Total. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości korzyści będą się mnożyć i przyczynią się do wzrostu świadomości obu marek. – dodał Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

dwarf, 8 listopada 2018, 7:20 3 0

To niech jeszcze szanowny Total nie robi konkurencji i nie sprzedaje bezpośrednio oleju do klientów i będzie ok:)

Odpowiedz

ZAND, 8 listopada 2018, 8:46 6 0

i jeszcze niech internet wyłączą ;)

Odpowiedz

dwarf, 8 listopada 2018, 20:50 0 -1

W Punkt!

Odpowiedz

kołek, 8 listopada 2018, 20:11 0 0

a co powie Hołowczyc?

Odpowiedz

4 baza, 9 listopada 2018, 7:18 0 0

Ale redaktorek błysnął wiedzą :) ..." posiadająca specjalną formułę, chroniącą silnik przed mechanicznym zużyciem". Wystarczy zastosować 4 bazę olejową w pełni syntetyczną a nie jak robią obecnie stosują 3 bazę hydrokrakowaną z bazy mineralnej

Odpowiedz

wnikliwy, 13 listopada 2018, 15:48 0 0

A co z Castrolem taki wielki ambasador marki Castrol jednak się sprzedał. Teraz Total cacy ?!
Oleje Total-a sa juz wszędzie , zobaczcie jakie ceny są tego pseudo wiodącego produktu na allegro , rezygnuję z tej marki , niech sprzedają swoim francuzikom, .... cwaniaczki!

Odpowiedz