Odświeżona linia stacji KONFORT wiosną już w sprzedaży

, 19 stycznia 2011, 0:00

W związku z regulacjami w dziedzinie ochrony środowiska, które zaczynają obowiązywać w 2011, TEXA postanawia odnowić wszystkie modele stacji serii „KONFORT” do obsługi samochodowych układów klimatyzacji.


Nowe stacje KONFORT zostały zaprojektowane zgodnie z charakterystyką nowego typu czynnika chłodzącego, bardziej złożonego i delikatnego niż poprzedni: jest gazem palnym,

Aby sprostać oczekiwaniom różnego rodzaju warsztatów, gama stacji KONFORT składa się z czterech różnych modeli. Najbardziej zaawansowany model 780R BIGAS, może obsługiwać obydwa rodzaje czynników chłodzących, pozwalając mechanikom na przechodzenie bez większego wysiłku z obsługi systemu klimatyzacji zasilanego jednym czynnikiem na drugi. Pozostałe modele 720 R, 760 R, 760 R BUS (przeznaczony dla pojazdów z układami klimatyzacji o dużej pojemności), mogą zostać zakupione z dostosowaniem już do nowego typu czynnika R1234yf, bądź też do czynnika R134a z możliwością późniejszej konwersji, za pomocą „Zestawu zmiany czynnika", do użytku z nowym typem czynnika.

Komentarze

Brak komentarzy!