I Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim

, 18 stycznia 2011, 0:00

Hart, Moto-Profil i Inter Cars – taka była kolejność na podium I Mistrzostw Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim. W dniach 10-15 stycznia 2011 roku na trasie slalomu giganta stoków położonych w Galtuer (Austria), rywalizowali przedstawiciele praktycznie wszystkich największych firm polskiego aftermarket’u: Auto-Land, Auto Partner S.A., PHU Auto Partner, BHMD, Edpol, Gordon, Hart, Inter Cars, Inter-Parts, Motorol, Motogama, Moto-Profil, Polcar, Rodon. Zawody sponsorowała firma Valeo.

Dodatkowym celem imprezy była integracja i konsolidacja uczestników rynku w duchu szlachetnej rywalizacji. Wydarzenie zgromadziło najszersze grono reprezentacji firm aftermarketowych od lat. W klasyfikacji ostatecznej slalomu giganta na podium stanęli:
1. Piotr Siłka – firma Hart
2. Wojciech Rosłoniec – firma Moto-Profil
3. Krzysztof Soszyński – firma Inter Cars

Gratulacje dla zwycięzców a dla pozostałych życzenia powodzenia w przyszłym roku. Szczegółowe informacje dotyczące Mistrzostw dostępne są na stronie www.aftermarketcup.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 stycznia 2011, 0:00 0 0

Gratulacje dla Zwycięsców za sportowe wyniki.
A dla dystrybutorów za świetną zabawę i rywalizację.

Odpowiedz