Nowy oddział Inter-Team w Gdyni

, 18 stycznia 2011, 0:00

W styczniu firma Inter-Team otworzyła nowy oddział. Jest to już dwudziesta siódma filia Inter-Team na terenie Polski i druga na terenie Trójmiasta.

Siedziba gdyńskiego oddziału mieści się przy ul. Hutniczej 53. Wszyscy zainteresowani na pewno łatwo tam trafią, gdyż filia zlokalizowana została naprzeciwko dużego magazynu Coca Coli, który znajduje się po drugiej stronie ulicy. Sam magazyn na części motoryzacyjne zajmuje powierzchnię 500 m2. Do tego dochodzi także niemała powierzchnia biurowa i działu sprzedaży, w którym na miejscu bez stania w kolejce obsługiwanych może być kilku klientów jednocześnie. Przed oddziałem znajduje się obszerny parking.

Obsługę klientów prowadzi wykwalifikowana kadra sprzedawców, posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem części motoryzacyjnych. Do klientów na stałe współpracujących z nową placówką Inter-Team towar będzie dostarczany bezpłatnie, poprzez cykliczne kursy wahadłowe.

W dniu 17 stycznia 2011 roku nastąpiło uroczyste, oficjalne otwarcie tego nowocześnie wyposażonego oddziału. Tradycyjnego, symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał osobiście Prezes Inter-Team, Pan Adam Szewczyk. Następnie wygłosił on krótkie przemówienie, w którym zawarł najpotrzebniejsze wskazówki dla świeżo upieczonej kadry pracowniczej.

W najbliższych dniach planowane jest uruchomienie lokalnej promocji dla klientów, dokonujących zakupy w nowym oddziale. Za jednorazowe zakupy powyżej określonych progów klienci „od ręki” będą otrzymywać atrakcyjne nagrody. Uwaga, akcja trwać będzie do wyczerpania nagród!

Nowemu oddziałowi Inter-Team Gdynia życzymy szybkiego i stabilnego rozwoju!

Oddział Gdynia nr 28
81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 53
tel. ( 058 ) 660-94-00
fax.( 058 ) 622-23-57
tel.kom.: 728-520-179
email: gdynia@inter-team.com.pl 
 

Komentarze

Brak komentarzy!