AUTOPART na liście 1000 firm, które inspirują Europę

, 30 października 2018, 23:08

AUTOPART, polski producent akumulatorów samochodowych z siedzibą w Mielcu, znalazł się na liście 1000 firm, które inspirują Europę – ranking przygotowywany jest co roku przez London Stock Exchange Group. Londyńska giełda wyróżniła tylko 30 firm z Polski.

Raport zawiera prezentacje wybranych przedsiębiorstw, analizuje trendy i wskazuje kierunki gospodarcze istotne z punktu widzenia Wielkiej Brytanii i Europy. W rankingu znajdują się najbardziej dynamiczne firmy, rozwijające się w sposób szybki i zrównoważony, dla których duże znaczenie ma działalność eksportowa.

– To wyróżnienie jest dla nas bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Cieszymy się, że AUTOPART jest dostrzegalny z poziomu tak prestiżowego podmiotu jakim jest londyńska giełda. To potwierdzenie, że droga rozwoju, którą sobie wyznaczyliśmy jest słuszna, ale też przede wszystkim to motywacja do dalszej, ciężkiej pracy – komentuje Monika Bąk, prezes zarządu AUTOPART SA.

AUTOPART jest jedyną firmą z Podkarpacia, którą wyróżniła LSEG. Cały raport dostępny jest na stronie giełdy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

marysia, 31 października 2018, 15:48 4 -1

co za głupoty

Odpowiedz

Arok, 2 listopada 2018, 9:06 2 -1

Wstyd dać zdjęcie zakładu?
A nie jakieś wizualizacje na 2050 r ???

Odpowiedz

DAMO, 7 listopada 2018, 14:16 0 0

Brawo Michał.
Dobra robota

Odpowiedz

Ciekawy, 7 listopada 2018, 20:18 3 0

Super , że mała - Polska firma rośnie w siłę ,produkując dobry produkt , a nie jakieś brednie o uśpionych akumulatorach i o zgrozo parametrach odbiegających od rzeczywistości .

Odpowiedz