Magazyn Delphi dla techników i mechaników

, 17 stycznia 2011, 0:00

Delphi wprowadza na rynek nowy magazyn branżowy TalkTech, w którym znajdą się porady i wskazówki dla techników i mechaników oraz informacje najnowszych rozwiązaniach. 24-stronicowa publikacja zawiera przewodnik dla diagnozowania kluczowych awarii pojazdów, porady w jaki sposób można maksymalizować zyski stacji obsługi oraz aktualne informacje o nowych platformach fabrycznych, produktach i inicjatywach serwisowych.

W pierwszym wydaniu zawarto porady, w jaki sposób można zredukować liczbę powtórnych napraw poprzez analizę przyczyn awarii pomp paliwowych oraz praktyczny przewodnik dla diagnozowania usterek w silnikach Diesla wyposażonych w system Common Rail przy użyciu zestawu narzędzi i urządzeń diagnostycznych Delphi. W numerze przestawiono również technologie Delphi w najnowszych modelach samochodów, a także szczegółowe informacje na temat wprowadzanych na rynek nowych produktach, takich jak analizator paliwa Delphi oraz czujniki MAF, zawory EGR, filtry, komponenty dla układu klimatyzacji i układów montowanych w podwoziu pojazdu.

– „W miarę, jak wprowadzamy na niezależny rynek części zamiennych nowe technologie, produkty i usługi, konieczne staje się, aby technicy i mechanicy również pozostawali na bieżąco z rozwojem technologii,” – powiedziała Carrie Wright, dyrektor ds. marki i komunikacji w dziale Delphi Product and Service Solutions – „Wydanie magazynu TechTalk wraz z uruchomieniem naszej strony internetowej www.delphi.com/am, to dwa z przykładów, w jaki sposób poprawiamy komunikację, aby lepiej służyć naszym klientom. Kolejne inicjatywy, zaplanowane na najbliższe miesiące, umocnią wiodącą pozycję Delphi w dostarczaniu najświeższych informacji technikom i mechanikom” – dodała.

Magazyn, wprowadzony do obiegu najpierw w języku angielskim, zostanie przetłumaczony na inne języki, w tym: polski, francuski, niemiecki, włoski, rumuński, hiszpański i turecki. TechTalk będzie publikowany dwa razy w roku.

Więcej informacji na temat magazynu i miejsc, gdzie można otrzymać bezpłatna kopię magazynu TechTalk, można uzyskać pod adresem TechTalk@delphi.com.

Komentarze

Brak komentarzy!