Nowości w ofercie w Moto-Profilu

, 5 stycznia 2011, 0:00

Przedstawiamy kolejne produkty jakie pojawiły się w ofercie firmy Moto-Profil. Tym razem oferta została poszerzona o  filtry samochodowe marki Alpha Filter, które gwarantują jakość europejskiego wyrobu w konkurencyjnej cenie, sprężyny gazowe Tuff Suport oraz spawarki i osprzęt spawalniczy francuskiej firmy GYS.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 stycznia 2011, 0:00 0 0

Moto Profil chyba nie wytrzymał presji i swoje linie wprowadza?
Montowaliście Państow już te filtry Alpha ?

Można to porówać do : Kager , Hart , 4Max ?

Odpowiedz

Anonim, 6 stycznia 2011, 0:00 0 0

Opcja nr:

1) Jakiej presji Panie Szanowny? Jak dla mnie to Pan małe pojęcie ma o tej firmie...

2) Pan k. to chyba były pracownik MP zwolniony za złe sprawowanie...

3) "Walcząca konkurencja" działa w różnych dziedzinach sądzą, że dla przeciętnego kowalskiego pierwszy komentarz się liczy...

cdn...

Odpowiedz

Anonim, 7 stycznia 2011, 0:00 0 0

Do: asu
Po co to zacietrzewienie i insynuacje? Z tego co widzę, to kuka zadał tylko dwa pytania, nic wiecej. Pachnie mi to PISem trochę ("walcząca konkurencja" czyli jak rozumiem "wrogie siły", dobre:)

Odpowiedz

Anonim, 8 stycznia 2011, 0:00 0 0

Do BFS --> no w końcu ktoś do merytorycznej dyskusji.

Piszę o presji bo do tej pory MP miał w ofercie głównie znanych "markowych" dostawców , ale ciężko jest konkurować na marży 20 % + BONUS od dostawcy za zakupy. A dostawca z kwartału na kwartał i roku na rok plany sprzedażowe ma coraz wyższe i bardzo trudno wypracowac BONUS.

A widzę że Pan "asu" szuka wrażeń . W dyskusji ze mną ani wrażeń ani emocji nie jest w stanie otrzymać. Pozdrawiam Pana "asu" i "BFS".
Brakuje mi torchę na portalu Motofocus.pl - rzeczowej dyskusji użytkowników samochodów , dystrybutorów i przedsiębiorców.

Odpowiedz