Fota laureatem Regional Forbes CSR Awards

, 3 stycznia 2011, 0:00

Podczas Forbes Tauron Biznes Forum, które odbyło się 16. grudnia 2010 r. w Sopocie, Fota SA zajęła 3. miejsce w konkursie Regional Forbes CSR Awards. Jest to uhonorowanie dbałości spółki o najwyższe standardy odpowiedzialnego biznesu.

W konkursie wyróżniane są firmy, które charakteryzują się:
– troską o ochronę środowiska
– respektowaniem praw i interesów pracowników
– dbałością o pozostałych interesariuszy, zwłaszcza społeczności lokalne
– działaniami charytatywnymi i sponsoringowymi etycznym i zgodnym z prawem podejściem do biznesu

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 stycznia 2011, 0:00 0 0

A ile było nominowanych firm? 3 ? ;-)

Odpowiedz

Anonim, 3 stycznia 2011, 0:00 0 0

Na stronie Forbs'a nie znajdziesz ile firm było nominowanych. Właśnie dlatego takie wyróżnienia i wygrane nie są warte funta kłaków. Kiedyś Fota była prawie potęgą, dziś zmienia prezesów średnio co pół roku a to dobrze nie świadczy.

Odpowiedz

Anonim, 5 stycznia 2011, 0:00 0 0

Pracuję na rynku woj. Lubuskie w branży. Fota bardzo "przycichła" a oddziały to praktycznie sklepy motoryzacyjne. To żaden konkurent czy partner ! Jak dla mnie moża im oddać wszystkie nagrody - w codziennej konkurencji to nic nie zmieni.

Odpowiedz

Anonim, 5 stycznia 2011, 0:00 0 0

a ja współpracuje z Fotą na południu Polski pięć lat i jest ok.,nawet bardzo o.k.Idzie się dogadać z chłopakami co do cen, terminówpłatności,dostaw.Wszystko zależy od ludzi pracujacych w oddziale. A nowy prezes to gościu z Foty-ten co ich wyciągnął z długów więc chyba będzie dobrze.

Odpowiedz

Anonim, 6 stycznia 2011, 0:00 0 0

Reasumując: wciskanie stałym klientom ściemy już nie działa, więc trzeba się "pokazać" przed klientem detalistą...

Odpowiedz