Regeneracja dwumasowych kół pasowych w firmie TEDGUM

, 20 grudnia 2010, 0:00

Jednym z czułych podzespołów montowanych w większości współczesnych silników jest koło pasowe wału korbowego z tłumikiem drgań skrętnych. To rozwiązanie okazało się podatne na uszkodzenia, czego objawem są dokuczliwe hałasy i drgania podczas pracy silnika, a nawet urywanie się go w czasie jazdy, co grozi uszkodzeniem chłodnicy lub rozrządu.

Wymiana koła pasowego na nowe z reguły jest droga, cena samego dwumasowego koła pasowego sięga nawet do kilku tysięcy złotych. Oferowane zamienniki kół pasowych są trudno dostępne, zwłaszcza w nowych bądź nietypowych modelach. Można jednak zdecydować się na regenerację. Firma TEDGUM wykonuje regenerację starych kół pasowych wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych z wykorzystaniem metalowych elementów składowych, również tych kół, które nie są dostępne na rynku nawet jako zamienniki.

Guma podczas regeneracji jest całkowicie wymieniana na nową, dzięki swym właściwościom fizycznym służy jako materiał tłumiący drgania, a właściwie przeprowadzona wulkanizacja zapobiega ponownemu uszkodzeniu koła pasowego.

Na zregenerowane koła pasowe firma TEDGUM udziela rocznej gwarancji.

Dowiedz się więcej

Nowe części do BMW w Tedgum
Nowe części do BMW w Tedgum

Tedgum wprowadza kolejne nowości w swojej ofercie. Tym razem są to tuleje drążków i odboje amortyzatorów do BMW.   Szczegółowa lista nowości poniżej oraz na załaczonej ulotce:   Nr Tedgum Nazwa Zastosowanie 00084259 tuleja drążaka tylnego poprzecznego górnego tylnego (wew) BMW Series 5 (E39) 2.0->5.0 1995-11-01->2004-05-31 00085200 odbojnik amortyzatora tylnego L=P (z osłoną) BMW Series […]

Komentarze

Brak komentarzy!