Nowa hala produkcyjna Complex S.A.

, 15 grudnia 2010, 0:00

Spółka Complex S.A., właściciel takich marek, jak CX i Hertz, kupił nową halę produkcyjną, która pozwoli jej na rozwój działów produkcyjnych spółki, które uległy zniszczeniu podczas pożaru siedziby firmy w Łodzi.

Za ponad 12 mln zł Complex S.A. nabył nieruchomości oraz urządzenia w centrum Łodzi. Budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni prawie dwóch hektarów jest usytuowany na działce o wielkości 2,7 ha. Nabyta hala posłuży jako siedziba Wydziału Produkcji i Działu Rozwoju Spółki Complex. Na tym terenie znajdować się będzie także magazyn spółki zależnej Complex Automotive Bearings.

– „W najbliższym czasie Spółka rozpocznie gruntowne prace modernizacyjne, ponieważ planujemy utworzyć w tym miejscu nowoczesny park przemysłowy. Remont nowych obiektów będzie kosztował dwa, trzy miliony złotych” – powiedział Radosław Łodziato, wiceprezes Complex S.A.

Dowiedz się więcej

Zestawy naprawcze Complex Automotive Bearings
Zestawy naprawcze Complex Automotive Bearings

Complex Automotive Bearings poszerzyło swoją ofertę zestawów naprawczych kół o nowe referencje samochodów dostawczych i osobowych. W ofercie znalazły się zestawy przeznaczone do samochodów dostawczych i osobowych. Nowe zestawy przeznaczone do pojazdów dostawczych: Ford Transit, Citroen Jumper, Renault Master i inne.   Zestawy do samochodów osobowych: Ford Mondeo mk4, Citroen C2, Suzuki Grand Vitara i […]

Komentarze

Brak komentarzy!