Wiarygodne informacje i spalaniu i emisji CO2

, 10 grudnia 2010, 0:00

TomTom EcoPlus daje przedsiębiorstwom ekonomiczne i skalowalne narzędzie dostępu do wiarygodnych danych dotyczących zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla. Poprzez serwer WEBFLEET przedstawia dane pochodzące bezpośrednio z pojazdów, dając zarządzającym flotą możliwość mierzenia i porównywania zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla. Uzyskane dane pozwalają na podjęcie wszelkich wymaganych działań naprawczych. EcoPlus może być zainstalowany w ciągu kilku minut w każdym typie pojazdu.

– „Zmniejszenie kosztów paliwa oraz redukcja emisji dwutlenku węgla są priorytetami dla każdego zarządzającego flotą. EcoPLUS to łatwe w użyciu rozwiązanie, które działa dosłownie już po wyjęciu z pudełka, we wszystkich pojazdach używanych we współczesnych flotach” – powiedział Thomas Schmidt, dyrektor zarządzający TomTom Business Solutions.

WEBFLEET zapewnia podgląd informacji o zużyciu paliwa, czasie pracy silnika na biegu jałowym, emisji CO2 oraz tworzenie szczegółowych raportów. Otrzymane dane dotyczące zużycia paliwa można przeglądać na tablicy, na liście lub mapie, gdzie łatwo porównuje się poszczególne pojazdy. Dostępna jest także funkcja przygotowania raportu o zużyciu paliwa.

Komentarze

Brak komentarzy!