Międzynarodowa konferencja w Bormio

, 10 października 2018, 23:39

Akcja Snow & Music Days 2018 trwa! Wszystkie chętne osoby, które pragną pojechać z Inter Cars do włoskiego Bormio, mają czas do 18 listopada, aby wziąć udział w promocji. To dobry moment, żeby poznać więcej szczegółów na temat międzynarodowej konferencji, która jest głównym celem tego wyjazdu.

Akcja Snow & Music 2018 wystartowała 2 lipca i od samego początku imponuje swoim rozmachem, dostarczając klientom coraz to nowych powodów, aby się w nią zaangażować. Oprócz wielu wartości dodanych, które Inter Cars przygotował wspólnie z dostawcami, osoby, które wezmą udział w promocji, mają szansę uczestniczyć w międzynarodowej konferencji będącej prawdziwym kompendium wiedzy na temat branży aftermarket.

Wyżej wspomniana konferencja to nadrzędny cel całego przedsięwzięcia. Spotkanie to ma na celu fachowe i umiejętne przekazanie wiedzy o produktach światowej klasy producentów, a także wymianę doświadczeń między uczestnikami, którzy przyjadą z różnych części Europy. Obecność takich firm jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton to gwarancja poznania najbardziej innowacyjnych produktów, które wkrótce będą wyznaczały standardy w motoryzacji.

Wydarzenie to pozwoli właścicielom warsztatów na zyskanie rynkowej przewagi i pomoże im zmienić bądź udoskonalić postrzeganie ich biznesu.

Konferencja w Bormio to angażujące treści i inspirujący paneliści. Zaprezentowane zostaną liczby i dane niedostępne dla innych. To niepowtarzalna okazja obcowania z międzynarodowym i niezwykle inspirującym środowiskiem skoncentrowanym na rozwoju branży. To wydarzenie z pewnością wyznaczy trendy na kolejne lata.

Więcej szczegółów znaleźć można w Katalogu Online bądź na specjalnej stronie poświęconej całemu przedsięwzięciu – www.intercars.com.pl/bormio.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

aaaaa, 11 października 2018, 23:15 5 -1

Co to za promocja że nawet przedstawiciel nie iwie jak się do niej zarejestrować

Odpowiedz

Safo, 13 października 2018, 13:42 4 0

Co ty nie wiesz, bilety rozdają na gębę bo nie maja pomysłu na rynek.

Odpowiedz

iglotkz, 17 października 2018, 0:01 0 0

Udało się komuś za rejestrować do tej promocji ?

Odpowiedz