Program smarów HHS od Würth Polska

, 26 września 2018, 9:05

Würth Polska przedstawia wybrane produkty z programu smarów HHS – posiadające skrajnie różne właściwości, zapewniające działanie w różnych warunkach pracy.

W skład programu smarów HHS wchodzą następujące produkty:

  • HHS 2000 pozwala uzyskać odporny na przerwanie film smarujący. Dobrze opiera się działaniu wysokiego ciśnienia, nadaje się do uniwersalnego smarowania mocno obciążonych zespołów, tłumi hałas i wibracje. Dostępne wielkości: 500 ml (art. nr 0893106) oraz 150 ml, (art. nr 08931061).

  • HHS 5000 jest smarem odpornym na temperaturę oraz wykazującym się właściwościami pełzającymi, dzięki czemu dostaje się wszędzie tam, gdzie olej smarowy jest wymagany. Nadaje się do smarowania najmniejszych odstępów w warunkach obciążeń wysokotemperaturowych. Odporny na temperaturę od – 20°C do +200°C, krótkotrwale nawet do +250°C. Art. nr 08931063, pojemność 500 ml.

  • HHS LUBE to smar z wysokim współczynnikiem ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych. Nadaje się do otwartego smarowania na zewnątrz, stworzony do pracy w brudzie i w ciężkich warunkach atmosferycznych. Odporny na bryzgi słonej wody, słabe kwasy i zasady, przeciwdziała powstawaniu korozji. Redukuje tempo zużywania się smarowanych elementów. Art. nr 08931065, pojemność 500 ml.

  • HHS DRYLUBE to preparat od smarowania szybko obracających się elementów, nawet w trudno dostępnych miejscach. Jest odporny na rozrywanie i brud, zapewnia ochronę przed korozją. Dobrze radzi sobie ze smarowaniem trudno dostępnych miejsc, wnika w małe przestrzenie. Zawiera w sobie PTFE (teflon), dzięki czemu może pracować na sucho. Posiada też dobrą odporność temperaturową. Art. nr 08931066, pojemność 400 ml.

Program smarów HHS, w skład którego wchodzą wyżej wymienione produkty, uzupełnia dedykowany zmywacz o nazwie HHS CLEAN.

  • HHS CLEAN jest środkiem do przygotowania powierzchni przed smarowaniem produktami z rodziny HHS. Sprawdza się także jako preparat gruntujący, wspomagający przyczepność powierzchni materiałów przed smarowaniem. Radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Dzięki zgodności materiałowej z różnymi powierzchniami nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, nie powoduje też puchnięcia uszczelnień. Posiada głowicę spryskującą, pomocną przy ukierunkowanym czyszczeniu. Produkt ten poprawia przyczepność smarów, dzięki czemu wydłuża się działanie filmu smarującego a skraca częstotliwość smarowania. UWAGA! Nie nadaje się do odtłuszczania przed klejeniem. Środek wyłącznie do przygotowania przed smarowaniem. Art. nr 089310610, pojemność 500 ml.

Więcej informacji o produktach można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!