Najnowsza wersja Moto-Serwisu już dostępna w Moto-Profilu

, 10 listopada 2010, 0:00

Najnowsza wersja oprogramowania Moto-Serwis posiada zaktualizowane dane techniczne, oprócz tego program, jak we wcześniejszych wersjach zawiera m.in.: schematy instalacji sterowania silnika z aktywną lokalizacją części, dane dotyczące obsługi układów rozrządu, szczegółowe rysunki techniczne, dane regulacyjne i montażowe, ustawianie wezwania serwisowego.

Moto-Serwis wyposażony jest również w inteligentnego asystenta ds. elektroniki (Electronics Smart Assistant) przeznaczonego specjalnie do diagnostyki i naprawy nowoczesnych systemów elektronicznych w pojazdach. Można przejść do kodów EOBD lub bezpośrednio do danego komponentu elektronicznego. Zrozumiałe, krokowe instrukcje poprowadzą dalej do dokładnej diagnostyki z pomocą tysięcy standardowych kodów P, kodów usterek od producentów oraz szczegółowych schematów okablowania.

Moto-Serwis jest dystrybuowany wyłącznie poprzez Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil. Program jest dostępny na płycie DVD, można również korzystać z wersji on-line na www.moto-serwis.pl.

Szczegółowych informacji nt. Moto-Serwisu udziela Dział Technicznego Wsparcia Warsztatów Samochodowych firmy Moto-Profil, tel. 032 604 10 44, e-mail: pomoc@moto-profil.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 listopada 2010, 0:00 0 0

Wersja demo na 30 dni jest świetna. Polecam. Nawet laik powinien się zaznajomić z Moto-Serwisem - warto

Odpowiedz