Web Katalog dla klientów firmy Górecki

, 10 listopada 2010, 0:00

Hurtownia Motoryzacyjna Górecki specjalizująca się w sprzedaży układów wydechowych, amortyzatorów, haków holowniczych oraz innych części samochodowych pragnie przedstawić Państwu Web Katalog wyszukiwania, doboru i zamawiania części za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Zastosowano najnowocześniejsze pomysły informatyczne dotyczące wyszukiwania i doboru części samochodowych po dowolnych numerach min. numerach OE.  Web Katalog jest zbudowany w oparciu o bazę TecDoc, prezentujący dostępny asortyment bardzo podobnie jak to ma miejsce w katalogu TecDoc. Web Katalog jest bardzo podobny do Katalogu off-line, który obecnie jest oferowany klientom Firmy Górecki.

Katalog umożliwia wyszukiwanie części zamiennych wg: pojazdów, silników, nr kat., nazw, indeksów, itp. Zawiera bazę ok. 45 tys. poj. oraz dane dot. 2 mln. artykułów, obejmujące min.: opisy tech., zamienniki, zdjęcia, instr. montażowe, zastosowanie w poj., etc.

Katalog daje możliwość graficznego doboru układów wydechowych, rozrządów , zawieszenia oraz innych. Web Katalog jest dostępny w języku polskim, angielskim, rosyjskim, czeskim i słowackim.

Klient korzystający z Web Katalogu może wyszukiwać, dobierać oraz zamawiać części z dowolnego komputera bez potrzeby instalacji katalogu na dysku komputera.

Przedstawione rozwiązania mają na celu szybkie i dokładne wyszukiwanie części za pomocą Web Katalogu.

Każdy Klient obecny i przyszły może otrzymać dostęp do Web Katalogu kontaktując się z firmą Górecki w celu otrzymania dostępu do web katalogu:

Justyna Licewicz

Tel.: 605-203-376
e-mail: justyna.licewicz@gorecki-zory.pl
Sebastian Chrząszcz

Tel.: 695-773-386
e-mail: sebastian.chrzaszcz@gorecki-zory.pl

W godzinach 8:00-17:00.

Przygotowała firma Górecki

www.gorecki-zory.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 listopada 2010, 0:00 0 0

Świetnie zrobiony katalog! Muszę przyznać, że postarali się i taka forma wykonania powinna być częstsza.

Odpowiedz

Anonim, 11 listopada 2010, 0:00 0 0

Panie jacku ale to jest sądząc po szacie graficznej katalog taki jakim posługuje się między innymi AP więc nic nowego jako program raczej nie wniesie :)

Odpowiedz

Anonim, 12 listopada 2010, 0:00 0 0

jezeli to jest faktycznie Integra to juz jest niedobrze,
katalog AP to porażka

Odpowiedz