Nowe produkty DEFA w Inter Cars

, 10 listopada 2010, 0:00

Początek sezonu zimowego 2010/2011 to najlepszy czas na wprowadzenie do oferty Inter Cars SA dwóch nowych produktów DEFA: zestawu ogrzewacza wnętrza Termini wraz z przewodami zasilającymi (ComfortKit Termini) oraz pilota zdalnego sterowania SmartStart wchodzącego w skład pełnego zestawu ogrzewania postojowego DEFA.

Zestaw DEFA ComfortKit Termini może być zastosowany, jako rozszerzenie już użytego w samochodzie ogrzewania silnika. Uzupełniając go o grzałkę silnika otrzymamy system ogrzewania silnika i wnętrza pojazdu. W skład zestawu ComfortKit Termini wchodzą: ogrzewacz wnętrza, przewód zasilający zewnętrzny DEFA MiniPlug, przewód zasilający wewnętrzny z gniazdem w zderzak, przewód zasilający ogrzewacz wnętrza, trójnik. W zestawie zastosowano najnowszą wersję ogrzewacza DEFA Termini (o mocach 1350 lub 2100W), który w stosunku do wersji Termina wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz rozmiarem. Grubość została zredukowana do ok. 37mm przez co zajmuje on mniej miejsca niż wersje Termina.

Pilot zdalnego sterowania SmartStart wykonano w formie breloczka do kluczyków samochodowych. Zasięg jego działania to 1200 metrów. Zastosowanie sterowania SmartStart czyni system DEFA całkowicie bezobsługowym. Pilot posiada wiele przydatnych funkcji m.in. programowanie dwóch czasów gotowości samochodu z podziałem na 7 dni tygodnia, możliwość natychmiastowego włączenia / wyłączeniu ogrzewania pojazdu, a także funkcje informacyjne. Po skomunikowaniu się z samochodem użytkownik informowany jest o stanie systemu, napięciu akumulatora, temperaturze zewnętrznej. Pilot SmartStart może także sterować pracą niezależnego ogrzewania postojowego spalinowego współpracując z systemami wiodących europejskich producentów.

Wszystkie urządzenia DEFA spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
 

Dowiedz się więcej

DEFA SmartCharge – inteligentna ładowarka do&nbspakumulatorów
DEFA SmartCharge – inteligentna ładowarka do&nbspakumulatorów

Ładowarka DEFA SmartCharge nie przypomina typowego prostownika. Bezpośrednio po podłączeniu akumulatora rozpoznaje jego typ, dostosowując się automatycznie do potrzeb procesu ładowania. DEFA SmartCharge Wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka, wcisnąć jeden przycisk – ON/OFF, a urządzenie zidentyfikuje aktualny stan naładowania, pojemność czy temperaturę otoczenia i dobierze odpowiednie parametry oraz czas pracy. Wyświetlacz poinformuje natomiast o statusie […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 listopada 2010, 0:00 0 0

Na zimę w sam raz. Choć lepszym rozwiązaniem jest ciepły garaż dla naszego auta.

Odpowiedz