Nowości NSK na targach Automechanika

, 20 września 2018, 14:16

Firma NSK zaprezentowała na targach Automechanika Frankfurt 2018 rozszerzoną ofertę części zamiennych do samochodów. Swoją premierę miały także specjalne filmiki instruktażowe przeznaczone dla mechaników.

Rozszerzone portfolio obejmuje wachlarz rozwiązań łożyskowych dla przekładni i silników samochodowych wraz z produktami opartymi o technologie opracowane z myślą o przyszłości. Pod hasłem „Szybciej, bezpieczniej, bardziej niezawodnie” NSK przedstawiło także swoją ofertę szkoleniową – odwiedzający mogli skorzystać z możliwości szkolenia na żądanie, które pomogło im więcej dowiedzieć się o łożyskach piast oraz ich montażu, użytkowaniu i konserwacji. Na stoisku NSK będzie można było zobaczyć modele produktów z przekrojami częściowymi, a także narzędzia wymagane do zapewnienia prawidłowego montażu bez uszkodzenia łożysk i/lub pojazdu.

Szkolenie zostanie uzupełnione o filmy, które dostarczyły informacji na temat prawidłowego montażu łożysk piast oraz wielu innych użytecznych wskazówek i porad. Filmy prezentują krok po kroku przejrzyste metody wymiany łożysk oraz oferują przydatne wskazówki, stanowiące gwarancję dla europejskich klientów, że naprawy tego typu będą szybsze, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne. Pierwszy materiał wideo skupia się na wymianie przednich łożysk generacji Hub I, kolejny koncentruje się na łożyskach Hub I z enkoderami sygnału ABS.  Oba filmy prezentują szczegółowe informacje, oferując zarówno opis tekstowy każdego etapu naprawy, jak i porady w okienkach – uzupełniające obraz wideo.

Oba materiały wideo można zobaczyć w serwisie YouTube na kanale NSK Europe oraz na stronie głównej serwisu NSK poświęconego niezależnemu rynkowi części zamiennych do samochodów (IAM), dostępnego pod adresem www.nsk-autoaftermarket.com . Wersje językowe dla pierwszego filmu obejmują język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, polski, turecki i rosyjski.

Na stoisku znajdowała się także ściana ekspozycyjna przedstawiająca wybór zestawów łożysk ProKIT. Ciekawostką była specjalna strefa nazwana «Bearing assembly experience». Odwiedzający goście mogli wykorzystać otrzymany zestaw komponentów do złożenia gotowego łożyska kulkowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nsk-autoaftermarket.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!