Szersza oferta wyposażenia warsztatowego w Inter Parts

, 9 listopada 2010, 0:00

Inter Parts przygotował szeroką ofertę specjalistycznych narzędzi warsztatowych, akcesoriów i urządzeń przydatnych dla mechaników. Zakładka „ Wyposażenie warsztatowe – oferta” na stronie Inter Parts zawiera aktualne ceny narzędzi, akcesoriów i profesjonalnego wyposażenia warsztatowego.

Wszelkie pytania związane z ofertą oraz ewentualne zamówienia można składać kontaktując się z działem warsztatowym. Dział handlowy – narzędzia i wyposażenie warsztatów, Mariusz Skuratko, tel.: 662 305 893, e-mail: mariusz.skuratko@interparts.pl

Ponadto w firmie z siedzibą w Stawigudzie do 22 grudnia trwa promocja pod nazwą „@trakcje w Inter Parts”, w której udział brać mogą wszyscy zarejestrowani klienci. Premiowane są zakupy 14 dostawców, a łączna liczba nagród przekracza pół tysiąca. W pierwszej połowie grudnia zakończy się też promocja marek Philips i Febi. Więcej informacji pod adresem www.promocje.interparts.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 listopada 2010, 0:00 0 0

To prawie jak prezent na święta ;) @trakcje mogą się okazać dla kogoś na prawdę fajnym upominkiem.

Odpowiedz