Febi wspiera rodzinny dom dziecka

, 8 listopada 2010, 0:00

Podczas 10 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, firma Febi, już po raz piąty, zebrała pokaźną kwotę, którą przeznaczyła dzieciom z rodzinnego domu dziecka. Podczas targów Inter Cars SA firma Febi na specjalnym stoisku sprzedawała swoje katalogi. Zebrane w ten sposób pieniądze przekazano na rzecz Rodzinnego Domu Dziecka w Głusku.

– „Dzięki ofiarności odwiedzających targi udało nam się zebrać największą w historii kwotę 10 tys. złotych, które przeznaczyliśmy po raz kolejny dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Głusku” – powiedzieli przedstawiciele firmy Febi Magdalena Kowalska i Sławek Kaleta.

Pani Teresa Rybka razem z mężem prowadzą rodzinny dom dziecka już 8 lat. Obecnie jest tam ośmioro dzieci w wieku szkolnym, najmłodsze ma 13 lat.

– „Pieniążki, które otrzymaliśmy w tym roku przeznaczymy na letnie kolonie dla dzieci oraz na inne najpotrzebniejsze rzeczy” – podkreśla Pani Teresa.

Firma Inter Cars SA już od kilku lat uczestniczy w tego typu przedsięwzięciach, wspierając m.in. Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 listopada 2010, 0:00 0 0

Kolejne dobre posunięcie od Febi. Starają się jednak dalej pomagać co im się chwali.

Odpowiedz

Anonim, 10 listopada 2010, 0:00 0 0

Podkreślę, że firmy chyba zaczynają robić sobie koszty na koniec roku. Ot taka podwójna korzyść.

Odpowiedz