TRW planuje ekspansję w segmencie amortyzatorów

, 5 listopada 2010, 0:00

Firma TRW Automotive Aftermarket podpisała list intencyjny z ArvinMeritor dotyczący zakupu europejskiego oddziału produkcji amortyzatorów tej firmy. Obie firmy w październiku 2007 r. zawarły umowę joint venture o dystrybucji i promocji amortyzatorów marki TRW i Gabriel na niezależnym rynku części zamiennych w Europie.

Na mocy listu intencyjnego, po sfinalizowaniu umowy, spółka joint venture całkowicie przejdzie w posiadanie TRW Automotive Aftermarket. Intencją stron jest sfinalizowanie i zawarcie tej umowy w ciągu trzech miesięcy. TRW będzie kontynuować produkcję amortyzatorów marek Gabriel i TRW w dotychczasowym zakładzie ArvinMeritor w Bonneval we Francji.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 listopada 2010, 0:00 0 0

Zawsze lubiłem firmę TRW jeśli chodzi o amortyzatory. Gabriel z tego co wiem jest gazowy więc niezbyt przyjemny dla starszych aut, które straciły trochę na sztywności.
Pojawiają się tez inne opinie mówiące, że obecnie powinno się kupować jedynie amortyzatory gazowe.
...

Odpowiedz