Narzędzia do demontażu wtryskiwaczy w dieslach

, 4 listopada 2010, 0:00

W ostatnich latach wzrosła liczba samochodów z silnikami Diesla. Dlatego Kamasa Tools opracowała dedykowane zestawy przeznaczone do demontażu wtryskiwaczy paliwa w silnikach wysokoprężnych.

Do samochodów z silnikiem Diesla potrzebne są specjalnie dostosowane narzędzia, ponieważ w trakcie wymontowywania takich elementów jak wtryskiwacze paliwa istnieje możliwość ich zablokowania. Stąd tego typu przyrządy powinny wyróżniać się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem. Odpowiednio wyważone, pozwalają zachować pewny chwyt, zapobiegając jednocześnie wyślizgnięciu się ich z dłoni operatora.

W ofercie marki Kamasa Tools można odnaleźć urządzenia do wyciągania wtryskiwaczy paliwa za pomocą specjalnej złączki zespolonej z młotkiem bezwładnościowym. Dostępne są również przyrządy służące do bezpiecznego zakładania i zdejmowania podkładek tego rodzaju elementów w głowicy silnika. Zestawy w całości zostały umieszczone w skrzynce ze specjalnie wyprofilowanym wnętrzem, ułatwiającym przechowywanie wszystkich komponentów w należytym porządku.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami, przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dodatkowo dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools.

Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa, 3 szt.

Przeznaczony do demontażu wtryskiwaczy w modelach MB Sprinter, ML 270, E-Class, C-Class, Grand Cherokee 2.7 CRD, produkowanych od roku 2000. Model K 439, cena ok. 476 zł brutto.

Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa, 7 szt.

Przeznaczony do demontażu wtryskiwaczy paliwa w silnikach Mercedes-Benz. Model
K 440, cena ok. 720 zł brutto.


Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa, 4 szt.

Przeznaczony do demontażu wtryskiwaczy produkowanych przez firmy Bosch i Delphi. Model K 437, cena ok. 404 zł brutto.

Komentarze

Brak komentarzy!