Nowe zimowe opony Bridgestone dla SUV-ów

, 27 października 2010, 0:00

Na zimę 2010/2011 Bridgestone proponuje właścicielom SUV-ów i aut terenowych dwa modele opon z serii Blizzak – LM25 4×4 i DMV1. LM25 4×4 zapewnia precyzyjne prowadzenie przy wysokich prędkościach w zimowych warunkach, zaś DMV1 przeznaczona jest na najbardziej srogie warunki.

LM25 4×4, zaprojektowana na podstawie opony LM25 do samochodów osobowych, posiada sztywniejsze klocki i bardziej zagęszczone rowki rzeźby bieżnika, dzięki czemu bardzo dobrze odprowadza wodę i poprawia osiągi samochodów 4×4 i SUV.

DMV1 to nowa bezkolcowa opona 4×4, zapewnia bardzo dobrą przyczepność na śniegu i lodzie, przy jednoczesnym bezpiecznym prowadzeniu na mokrej nawierzchni. Poprawia trakcję oraz hamowanie na śniegu i lodzie, zachowując jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy na mokrych i pokrytych błotem drogach. Mieszanka Multicell Z, poprawiona technologia rowków oraz nowa rzeźba bieżnika gwarantują optymalne osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni, a technologia 3D Wash Board Z zapewnia regularny kontakt opony z nawierzchnią i równomierną eksploatację.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 października 2010, 0:00 0 0

2500 zł za komplet czyli cena w normie. Poczekam aż dostanę pierwsze sztuki na wymianę. Dopiero wtedy wyrażę opinie na ten temat

Odpowiedz