Atrakcyjne nagrody w AP SA

, 27 października 2010, 0:00

Klienci Auto Partner SA, którzy osiągną największe wzrosty zakupów produktów Contitech oraz MaXgear mogą wygrać wiele nagród, począwszy od polarów, poprzez konsole PlayStation skończywszy na wycieczkach do Hanoweru.


Zwiedzaj Conti w Hanowerze

Dla 10 klientów AP SA, którzy w listopadzie osiągną najlepszy wynik wzrostowy na kwotach zakupów linii Contitech, a także ich osób towarzyszących przygotowano wycieczkę do największej w Europie fabryki i siedziby firmy Contitech w Hanowerze, która odbędzie się w grudniu 2010 r.

Osiągnięcie poziomu wzrostu na jednym z trzech poziomów nagradzane jest:
– 3000 zł netto wzrostu – prestiżowy Plafon reklamowy z możliwością podświetlenia,

– 800 zł netto wzrostu – kombinezon warsztatowy z logo Contitech,
– 300 zł netto wzrostu – przyrząd do pomiaru długości pasków Contitech.

Wynik wzrostowy obliczany jest jako stosunek obrotu w listopadzie liczony do średniej z 3 poprzednich miesięcy.

Prezentuj się z MaXgear

Wzrost zakupów całego asortymentu MaXgear, dostępnego w sieci sprzedaży Auto Partner SA, o podane na załączonym obrazku kwoty, w okresie od 1 do 30 listopada (lub do wyczerpania zapasów nagród) w stosunku do średniej z ostatnich 3 miesięcy przed rozpoczęciem promocji, nagradzany jest m.in.: Sony PlayStation 3 slim 160 Gb z 2 grami, PSP Sony SLIM 3004 BLACK, polarami damskimi i męskimi.

Klient otrzymuje nagrodę za osiągnięcie jednego poziomu wzrostu. Po zdobyciu wyższego poziomu może zdecydować o wyborze innej nagrody z niższego poziomu wzrostu. Za towar zakupiony poza siecią AP SA organizator promocji nie ponosi odpowiedzialności, tym samym nie wlicza się on do wielkości sprzedaży w okresie jej trwania.

Regulaminy promocji na stronie www.autoap.com.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 października 2010, 0:00 0 0

Wycieczka do fabryki Conti :) Może nastąpić mały paraliż produkcyjny gdy pojawią się tam osoby z zewnątrz i zaczną przeszkadzać.

Odpowiedz

Anonim, 28 października 2010, 0:00 0 0

Bogusław : bez przesady, byłem na zwiedzaniu nie jednej fabryki i uwierz mi, że nie było takich problemów. Szczerze mówiąc wolałbym wygrać urlop niż wycieczkę w fabryce... paski conti to ja mam na codzień :)))

Odpowiedz

Anonim, 29 października 2010, 0:00 0 0

Ja osobiście wole PlayStation 3, dzieciaki by się ucieszyły :)

Odpowiedz

Anonim, 29 października 2010, 0:00 0 0

M4rek ma rację, wycieczką nikt nie pogardzi. Dodatkowo paski Conti też wtedy mogą Ci towarzyszyć.

Odpowiedz