Felgeo na targach Automechanika

, 10 września 2018, 9:41

Hurtownia felg aluminiowych i stalowych FELGEO.PL jako wyłączny dystrybutor CUB ELECPARTS Inc. w Polsce będzie obecna na jednej z najważniejszych na świecie wystaw techniki motoryzacyjnej.

Już niedługo, bo w dniach 11 – 15 września na stoisku firmy CUB TPMS zaprezentowane zostaną produkty z oferty FELGEO.PL z zakresu systemów monitorowania ciśnienia w oponach. Flagowym produktem systemu jest programator CUB Sensor AID Pro (EU + USA), współpracujący z uniwersalnymi i w pełni programowalnymi czujnikami UNI Sensor. System zapewnia pokrycie ponad 98% aut dostępnych na rynku, umożliwia też klonowanie zamienników. Wyróżnikiem jest też nieograniczony i darmowy dostęp do aktualizacji oprogramowania.

Do zapoznania się z ofertą FELGEO.PL zaprasza do hali 4.2 i na stoisko nr G33.

Automechanika świętuje 25-lecie istnienia. Z tej okazji zwiedzający mogą spodziewać się wielu atrakcji. Jedną z najważniejszych nowości będzie wystawa REIFEN, czyli targi branży oponiarskiej, które dotychczas odbywały się w Essen. Tym samym Automechanika rozszerza zakres tematów, obejmujących teraz cały rynek motoryzacyjny z przemysłem oponiarskim włącznie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!