Moto-Profil i Febi pomagają dzieciom

, 18 października 2010, 0:00

Pomoc przekazywana wychowankom jednego z katowickich domów dziecka to już tradycja. Febi i Moto-Profil nie zawiedli i tym razem: Prezes firmy Moto-Profil,wiceprezes Krzysztof Kopiec oraz przedstawiciele firmy Febi, Pan Jarosław Cłapiński i Pani Magdalena Kowalska przekazali dyrekcji Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach czek na kwotę 10 tysięcy złotych.

Suma przekazana placówce to kwota uzyskana ze sprzedaży katalogów firmy Febi, które można było kupić podczas targów ProfiAuto Show 2010, organizowanych corocznie przez Moto-Profil w katowickim Spodku.

Dyrekcja złożyła podziękowania na ręce darczyńców dla wszystkich, którzy wspierali akcję poprzez zakup katalogów.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 października 2010, 0:00 0 0

Moto_Profil i Febi mogliby spokojnie do tej kwoty dopisać jeszcze jedno 0. Uważam, że nie jest to jakaś niesamowita kwota...

Odpowiedz

Anonim, 19 października 2010, 0:00 0 0

Ważne, że dali choć tyle. Może nie jest to ogromna kwota patrząc na obrót firm. Jednak to więcej niż nic

Odpowiedz

Anonim, 21 października 2010, 0:00 0 0

Posiłkując się filozofią:
Człowiek powinien mądrze gospodarować swoim bogactwem i okazać właściwą pomoc, a nie wydawać pieniądze na pokazową charytatywność.

Odpowiedz

Anonim, 21 października 2010, 0:00 0 0

dajcie spokój, fajna inicjatywa... to już nie pierwszy raz kiedy taka akcja jest organizowana. wg. mnie warto mówić o takich działaniach

Odpowiedz

Anonim, 22 października 2010, 0:00 0 0

Ważne, żeby dzieciaki miały lepiej. Niech będzie to nawet grosz do grosza...

Odpowiedz