Materiały wulkanizacyjne Made in Japan

, 5 września 2018, 23:16

„Made in Japan” od wielu lat stanowi synonim produktu wysokiej jakości, dbałości o klienta i jego bezpieczeństwo i wygodę. Japońska marka materiałów wulkanizacyjnych MARUNI łączy te cechy, reprezentując szeroką gamę produktów, niezbędnych przy naprawie opon.

Warto podkreślić, że firma Maruni to jedyny producent materiałów wulkanizacyjnych w Japonii, zaś swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów na wszystkich kontynentach świata.

W Polsce materiały Maruni upowszechniły się już ponad 20 lat temu. Profesjonaliści stosujący materiały Maruni w swoich serwisach wulkanizacyjnych chwalą sobie ich niezmiennie wysoką jakość, charakteryzującą zarówno łaty, kołki i wkłady, jak i szeroką gamę środków chemicznych, gwarantujących trwałą naprawę opony.

Użytkownikom pojazdów polecamy materiały do doraźnej naprawy, czyli sznury wulkanizacyjne. Za ich pomocą można w łatwy sposób naprawić przebicie w strefie bieżnika. Mówiąc w skrócie, wystarczy przeciągnąć sznur za pomocą szydła przez otwór w oponie, nie ściągając jej z felgi. Po dopompowaniu można kontynuować jazdę. Podkreślamy, że jest to naprawa doraźna, pozwalająca na dotarcie do serwisu wulkanizacyjnego, gdzie powinna nastąpić prawidłowa naprawa z zastosowaniem odpowiedniego kołka. Natomiast zestaw naprawczy warto wozić w samochodzie na wszelki wypadek, gdyż może okazać się bardzo przydatny.

Osoby pragnące zapoznać się z profesjonalną technologią naprawy opon zapraszamy do naszego centrum szkoleń.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!