Z PURFLUXEM w Paryżu

, 13 października 2010, 0:00

Po trzymiesięcznej promocji filtrów PURFLUX, 16 zwycięzców pojechało pod koniec lipca na trzydniową wycieczkę do Francji. Po wylądowaniu w Paryżu, grupa pojechała do Deauville, miasteczka nazywanego „damą francuskiego wybrzeża”. Po rejestracji w hotelu du Golf Barriere, położonego między morzem a górami, na obrzeżach Deauville udali się na kolację, a następnie chętni wybrali się do pobliskiego kasyna, natomiast pozostali delektowali się spokojem w sąsiadującym z polem golfowym ogrodzie otaczającym hotel.


Następnego dnia wyruszyli do miejscowości Vire, gdzie mieści się fabryka filtrów PURFLUX. Wyróżnia się ona tym, że znajduje się w niej hala o zaostrzonych wymaganiach co do czystości i sterylności (tzw. clean room) o powierzchni 10 000 m kw., którą zwycięzcy promocji mogli zwiedzić, oczywiście zabezpieczeni ubraniem ochronnym.

Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny czy Katedra Notre Damme to tylko niektóre z miejsc, które zwycięzcy mogli zwiedzić.Mogli posmakować atmosfery samego centrum Paryża, gdzie byli zakwaterowani.

Ci, którzy byli w Paryżu już wcześniej cieszyli się, że mogli tu wrócić. Ci, którzy Paryż widzieli po raz pierwszy, deklarowali, że wrócą tu w przyszłości by delektować się nie tylko winem i wyśmienitymi potrawami, których mieli okazję skosztować, ale również wyjątkową atmosferą tego miasta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!