Jesienne promocje w Inter-Team

, 5 października 2010, 0:00

Z dniem 1 października firma Inter-Team uruchomiła trzy atrakcyjne promocje dla swoich Klientów. Przez dwa miesiące , czyli do końca listopada trwać będą promocje filtrów marki Filtron oraz zestawów rozrządu marki Gates.

W przypadku tych dwóch akcji Klienci po przekroczeniu określonych progów zakupowych (zakupy kumulowane w okresie promocji) otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody, które znakomicie sprawdzą się jako prezenty choinkowe (między innymi odtwarzacz Blu-ray, konsole PSP i Xbox). Alternatywnie do nagród rzeczowych istnieje możliwość odebrania kart płatniczych Sodexo.


Dodatkowo w przypadku promocji Filtron Klienci mogą odebrać te same nagrody co w przypadku zakupów kumulowanych ale za niższą wartość progu – ten wariant dotyczy jednak tylko zakupów jednorazowych pow. 3000 zł netto.

Trzecią uruchomioną 1 października 2010 akcją jest promocja świec żarowych NGK. W tym przypadku czas trwania jest ograniczony do momentu wyczerpania zapasów nagród, o czym Klienci zostaną z odpowiednim wyprzedzeniem powiadomieni. Ale nie ma na co czekać, bo już teraz, za jednorazowy zakup świeć żarowych NGK za kwotę 1000 zł netto Klient otrzymuje bardzo solidny i ciepły bezrękawnik. Nagrody są wydawane na bieżąco.

Wszelkie szczegóły wyżej opisanych promocji znajdą Państwo w załączonych ulotkach oraz na stronie www.inter-team.com.pl

Inter-Team serdecznie zaprasza do aktywnego udziału w promocjach!

Komentarze

Brak komentarzy!