Thermotec z chłodnicami dla rynku agro

, 1 sierpnia 2018, 12:57

Asortyment marki Thermotec, oferującej części zamienne do układów chłodzenia i klimatyzacji, został wzbogacony o produkty przeznaczone dla maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Podobnie jak w przypadku części dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, także najnowsze produkty Thermotec dla rolnictwa i branży budowlanej dystrybuowane są w Polsce za pośrednictwem Inter Cars.

Wszystkie produkty Thermotec dla segmentu agro objęte są szczegółową kontrolą jakości, a fabryki, w których są produkowane, posiadają standardy spełniające warunki zawarte w normach ISO 9901 oraz ISO TS 16949. Badania jakościowe rozpoczynają się od momentu dostarczenia materiałów niezbędnych do wyprodukowania części. Zgodnie z założonymi standardami, wszystkie półprodukty muszą spełnić określone warunki. Na tym etapie weryfikowana jest jakość komponentów, które zostaną użyte na dalszym etapie produkcji.

W całym procesie kontrolowane są m.in.: funkcjonalność poszczególnych elementów produktu oraz sprawdzenie jego odporności na czynniki zewnętrzne poprzez symulowanie warunków, które mogą oddziaływać na gotowy produkt. Ponadto, dzięki zintegrowanego systemowi kontroli jakości QDA, części przeznaczone do sprzedaży są dodatkowo kontrolowane wyrywkowo, a na podstawie losowo wybranych próbek sprawdzana jest jakość wykonania, prawidłowe zastosowanie, a także przeprowadzane są testy szczelności i funkcjonalności poszczególnych produktów.

Oferta Inter Cars została poszerzona o blisko 70 pozycji, w kolejnych tygodniach będą one jednak systematycznie zwiększane, tak, aby jak najlepiej dopasować się do grupy docelowej.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

  • D7AG002TT – Chłodnica silnika (z ramą) CASE IH 500, 600 523/523
  • D7AG016TT – Chłodnica silnika CASE IH JX 1080 U/1080
  • D7AG035TT – Chłodnica silnika (z ramą) FENDT 300, 500
  • D7AG020TT – Chłodnica silnika CASE IH MAXXUM, MXU
  • D7AG105TT – Chłodnica silnika MASSEY FERGUSON 200 233/234

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!