Jaka jest Twoja opinia na temat targów? Ankieta.

, 11 lipca 2018, 13:56

Imprezy targowe w każdej branży są traktowane jako ważne wydarzenia. Mimo coraz bardziej powszechnego dostępu do informacji m.in. za pośrednictwem mediów elektronicznych, imprezy tego typu wciąż ściągają tysiące osób i są areną do prezentacji premier i nowości. Jakie zdanie na temat targów dominuje na rynku części i napraw?

Miejsce, gdzie można obejrzeć nowe, niepokazywane nigdzie wcześniej produkty. Okazja do spotkania przedstawicieli firm z klientami. Czym jeszcze są dla Was targi branżowe?

Aby poznać punkty widzenia wszystkich trzech stron, przygotowaliśmy osobne wersje ankiet dla poszczególnych uczestników rynku:

Wypełnij ankietę:

 

Zapraszamy także do dzielenia się swoimi opiniami na temat targów w komentarzach.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Producent, 11 lipca 2018, 15:20 7 0

Targi w Polsce z punktu widzenia wystawcy mają tylko taki sens, żeby podtrzymywać dobre relacje z klientem-dystrybutorem. Niestety ale jest to kosztowne.

Odwiedzający targi coraz mniej są zainteresowani stoiskami, a coraz bardziej okolicznymi atrakcjami, których z roku na rok jest coraz więcej. Bez atrakcji nie udałoby się przyciągnąć ludzi, więc kółko się zamyka.

Ponadto wielu wystawców z premierami produktów czeka do targów Automechanika, więc na targach regionalnych i tak nie przedstawiają nowości.

Myślę, że w obecnym układzie najwięcej na targach zyskują organizatorzy, ponieważ organizują duże wydarzenia finansując je ze środków wystawców. Tylko dlaczego my mamy za to płacić? Myślę, że wielu producentów podziela moje zdanie.

Odpowiedz

mr X & mr Y, 11 lipca 2018, 16:19 1 0

Chcecie, żeby hurtownie brały od was aftermarket lub wyposażenie musicie zapłacić myto przecież od zawsze tak było. "Wincyj bonusów posprzedażowych"

Odpowiedz

Nicko, 12 lipca 2018, 21:47 1 0

rzeczywiście inwestycja w targi nie daje bezpośrednio zwrotu - z punktu widzenia producenta. Choć mnie pozwala zdobyć trochę więcej wiedzy o rynku, właśnie dzięki rozmowie z warsztatami.

Odpowiedz

Karius, 11 lipca 2018, 15:29 3 0

Dla mnie targi mogą być raz na dwa lata - jakieś duże wspólne. I tak na wszystkich jest to samo - te same stoiska.

Odpowiedz

Srogi Luśnia, 11 lipca 2018, 17:37 9 -1

Gdyby nie hostessy to nie byłoby sensu organizować imprez targowych.

Odpowiedz

waldi, 12 lipca 2018, 11:09 4 -1

głópiej flagi czy baneru nie dostaniesz od hurtowni bo sobie trzeba kupić a tak to zawsze coś tam dadzą i z tego powodu ja tan jeżdzę coś się przy okazji podejrzy podpatrzy

Odpowiedz

Kubol, 13 lipca 2018, 9:09 1 0

kiedyś był Poznań, ale to se nevrati

Odpowiedz