Sprężyny zawieszenia Maxgear

, 7 lipca 2010, 0:00

Oferta Maxgear została rozszerzona o kolejną linię produktową – sprężyny zawieszenia. Sprężyny są wykonywane w technologii wytwarzania "na zimno". Są one formowane z wysokiej jakości materiału ze stali chromowo-krzemowej.

Dzięki zastosowaniu chromu sprężyny odznaczają się podwyższoną odpornością na korozję oraz lepszą sprężystością, zaś krzem zwiększa właściwości hartowania. Każdy detal jest zabezpieczony antykorozyjną powłoką lakierniczą o podwyższonej wytrzymałości na warunki atmosferyczne.

Na chwilę obecną oferta obejmuje ponad 60 referencji do najczęściej spotykanych samochodów europejskich (wykaz znajduje się w załączniku).

Jak zapewnia dystrybutor – firma Auto Partner SA, konkurencyjność produktu określa bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Dowiedz się więcej

Nowości w ofercie Maxgear
Nowości w ofercie Maxgear

Od lutego 2009 roku w firmie Auto Partner S.A. pojawiły się w ofercie maXgear sworznie wahacza. Sworznie te są produkowane w Europie, charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną. Oferta będzie stale poszerzana. Obecnie obejmuje ponad 100 najważniejszych referencji. Auto Partner poinformował również o nowych lepszych cenach na pompy wspomagania maXgear, np. MGP-1002, MGP-1005, MGP-1401, […]

Nowe katalogi na stronie MaXgear
Nowe katalogi na stronie MaXgear

W ostatnim okresie na stronie MaXgear.pl zostały dodane najnowsze wersje katalogów produktowych w kategoriach: amortyzatory pokrywy bagażnika            czujniki/przełączniki     koła pasowe linki hamulcowe  pompy paliwa    Biblioteka katalogów na stronie Maxgear jest regularnie wzbogacana.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!