Przełomowe zmiany w branży Aftermarket – warsztaty

, 4 czerwca 2018, 12:04

Pracujesz w branży napraw samochodów? To spotkanie pozwoli Ci zapoznać się z najnowszymi rynkowymi trendami. Zgłoś swój udział już teraz.

 

Czego się spodziewać i jak się przygotować na nadchodzące zmiany?

Warsztaty „Przełomowe zmiany w branży Aftermarket” są organizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych oraz agencję badawczą Frost&Sullivan. Odbędą się 12 czerwca w Villi Foksal (ul. Foksal 3/5) w Warszawie.

Wśród poruszanych podczas spotkania tematów znajdą się m.in.: pojazdy elektryczne i autonomiczne, cyfryzacja czy współdzielona mobilność. Te przełomowe zmiany techniczne i socjologiczne wkrótce będą miały istotny wpływ na każdego uczestnika branży.

Konsultanci firmy Frost&Sullivan przedstawią kierunki rozwoju branży Aftermarket w najbliższej przyszłości oraz zachęcą uczestników do dyskusji w celu identyfikacji nowych modeli biznesowych.

W prezentacji SDCM, prowadzonej przez prezesa stowarzyszenia – Alfreda Franke, poruszona zostanie kwestia dostępu do danych w kontekście identyfikacji części, testowania produktów, telematyki, pojazdów autonomicznych oraz diagnostyki.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 9.30-12.00. Szczegółowy plan można przeczytać poniżej:

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Zgłoszenia (najpóźniej do 10 czerwca) należy kierować na adres: marlena.szmajda@sdcm.pl

Komentarze

Brak komentarzy!