Nowy numer Wiadomości IC

, 21 maja 2018, 12:31

Nowy, 76. numer Wiadomości IC jest już dostępny dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i tematów z nią związanych. Mniej cierpliwi czytelnicy mogą już się zapoznać z nim w wersji elektronicznej.

Najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC tradycyjnie dostarcza informacje związane z asortymentem firmy. Ponadto znaleźć można w nim artykuły przygotowane we współpracy z ekspertami Inter Cars, które z pewnością znajdą zainteresowanie wśród warsztatowców. Oczywiście nie mogło również zabraknąć newsów z życia spółki.

W tym wydaniu głównym rozmówcą redaktor naczelnej, Joanny Król, był Kajetan Kajetanowicz, który opowiedział o swojej pasji, a także zdradził jakie plany szykuje na przyszłość. Oprócz rozmowy z nim, znaleźć można odpowiedzi, których udzielił popularny drifter, Paweł Trela.

Ponadto w najnowszym wydaniu zamieszczono przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, jak np. stale rozwijany Katalog Online i Bio Service. Sporo miejsca poświęcono także programowi Młode Kadry i rywalizacji w konkursie Young Car Mechanic.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi klientów Inter Cars w całej Polsce. E-wydanie znaleźć można pod linkiem (https://issuu.com/intercars/docs/w76_issuu)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!